Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOgłoszenie o realizacji zadania w ramach projektu COIE

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-09-11 12:13:18
zapytania ofertowe, coie

Szanowni Państwo, W związku z realizacją zadań w ramach projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” (COIE), współfinansowanego ze środków Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 informujemy, że...

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją zadań w ramach projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” (COIE), współfinansowanego ze środków Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 informujemy, że Regionalne Izba Gospodarcza w Katowicach jest Wykonawcą konferencji dla przedsiębiorców w ramach IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw pt. Wsparcie polskich przedsiębiorców na zagranicznych rynkach jako jedyny podmiot upoważniony do organizacji wydarzeń w trakcie EKMSP.

Tegoroczna edycja Kongresu będzie podsumowaniem wymiaru gospodarczego przynależności do struktur unijnych oraz podkreśleniem faktu, że do rozwoju polskich przedsiębiorstw konieczny jest wymiar międzynarodowy i wychodzenie na rynki globalne.

Trzeciego dnia Kongresu polscy przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać szanse, jakie daje wejście na zagraniczne rynki a eksperci będą służyć informacjami dotyczącymi wybranych krajów. Obecni będą przedstawiciele służb dyplomatycznych, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie http://www.kongresmsp.eu/pl/