Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOgłoszenie o realizacji zadania w ramach projektu COIE

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-04-07 07:50:38
zapytania ofertowe, coie

Szanowni Państwo, W związku z realizacją zadań w ramach projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” (COIE), współfinansowanego ze środków Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 informujemy, że Polskie...

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją zadań w ramach projektu „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów” (COIE), współfinansowanego ze środków Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 informujemy, że Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości w Katowicach jest Wykonawcą zadania w postaci wynajmu powierzchni wystawienniczej podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2015 roku w Katowicach.

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest wyłącznym organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego który odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2015 roku w Katowicach, jest jedynym podmiotem upoważnionym do wynajmu powierzchni wystawienniczej podczas Kongresu, a w związku z tym posiada wyłączne uprawnienia do wykonania przedmiotu umowy.

Europejski Kongres Gospodarczy jest trzydniowym cyklem debat i spotkań z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski i z innych krajów europejskich. W blisko stu sesjach bierze co roku udział kilkuset panelistów, a uczestnikami Kongresu są komisarze unijni, premierzy państw europejskich i przedstawiciele polskiego rządu. Więcej informacji o Kongresie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.eecpoland.eu/