Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wykonanie i dostarczenie opracowania pn. "Analiza potencjału pozyskiwania bezpośrednich inwestycji zagranicznych do województwa śląskiego".

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-09-23 09:03:26
zapytania ofertowe, coie

Szanowni Państwo, W wyniku rozstrzygnięcia zapytania ofertowego z dnia 04.09.2014r. na wykonanie i dostarczenie opracowania pn. „Analiza potencjału pozyskiwania bezpośrednich inwestycji zagranicznych do województwa śląskiego” realizowanego w ramach...

Szanowni Państwo,

W wyniku rozstrzygnięcia zapytania ofertowego z dnia 04.09.2014r. na wykonanie i dostarczenie opracowania pn. „Analiza potencjału pozyskiwania bezpośrednich inwestycji zagranicznych do województwa śląskiego” realizowanego w ramach projektu „Centra Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)” współfinansowanego ze środków Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 informujemy, że firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie została wybrana jako wykonawca w/w zadania.