Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJak dołączyć do grona najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Centralnej?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2018-07-26 11:22:48
technologie, innowacyjność,


Zgodnie z infomracją opublikowana przez Business Insider Polska,  31 lipca br. upływa termin przesyłana zgłoszeń do tegorocznej edycji  Deloitte Technology Fast 50 CE - rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej.

Ranking skupia najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa technologicznie na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych. W jego skład wchodzą kategoria główna Technology Fast 50 oraz dwie podkategorie Wschodzące Gwiazdy i Wielka Piątka. Przyznawane są także dwie nagrody specjalne: Most Disruptive Innovation oraz wprowadzona po raz pierwszy w tym roku Social Impact Award.

Program skierowany jest do szybko rosnących firm technologicznych, posiadających siedzibę w jednym z krajów Europy Środkowej, których działalność mieści się w jednej z kategorii: komunikacja, media i rozrywka, fintech, sprzęt komputerowy, produkcja oprogramowania. ochrona zdrowia i nauki medyczne, ochrona środowiska.

Do rankingu zgłaszać się można poprzez stronę.

Udział w rankingu jest bezpłatny.

 

Informacja na podstawie:

https://businessinsider.com.pl/technologie/jak-dolaczyc-do-grona-najszybciej-rozwijajacych-sie-firm-technologicznych-w-europie/s83lf82