Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko Województwa Śląskiego na targach CeBIT 2018 w Niemczech. Zaproszenie do współpracy.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2018-05-08 09:41:55
cebit, hannover, targi, misja gospodarcza, it, komputery


Uprzejmie informujemy, że w dniach 11-15 czerwca 2018 roku w Hanowerze (Niemcy) odbędą się targi CeBIT. CeBIT to jedne z najstarszych i zarazem największych międzynarodowych targów informatycznych oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii organizowanych na Starym Kontynencie. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, a swoje oferty przedstawiło ponad 3 tys. wystawców z całego świata.

Branża ICT jest jedną z trzech głównych specjalizacji województwa śląskiego, więc wyjazd na targi CeBIT jest dobrą okazją do prezentacji potencjału regionu w tym zakresie. W związku z powyższym, zapraszamy podmioty gospodarcze z naszego regionu do współpracy.

Istnieje możliwość zaprezentowania swojej oferty w obszarze technologii informatycznych na stoisku Województwa Śląskiego.

Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego (m.in.: możliwość umieszczenia logo, wystawienia produktów, ulotek oraz skorzystania z zaplecza), na warunkach określonych w regulaminie oraz uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network.

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego i odesłanie do 16 maja 2018 r.

Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną (skan plus wersja edytowalna) na adres gospodarka@slaskie.pl albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

Dokumenty rekrutacyjne, Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie 

http://www.invest-in-silesia.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=302&cntnt01returnid=18

 

 

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie Olsztyn - Agencja Reklamowa Seo-Local.pl

Firma Seo local jest agencją reklamową z Olsztyna. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu str...
Polska - Olsztyn 2021-04-26 Dodał: Sebastian Wieczorek IT/ICT, Komputery Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert