.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe seminaria eksperckie na temat ochrony własności intelektualnej za granicą

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2018-01-15 11:45:55
ochrona, własność intelektualna, seminarium, patent,


W imieniu Urządu Patentowego RP zapraszamy do udziału w cyklu międzynarodowych seminariów eksperckich poświęconych ochronie własności intelektualnej za granicą, które odbędą się na trzech polskich uczelniach: 

w Krakowie 23 stycznia 2018r

w Gliwicach 24 stycznia 2018r.

we Wrocławiu 25 stycznia 2018r.

Własność intelektualna (IP) jest istotnym elementem dzisiejszej gospodarki opartej na wiedzy, a jej efektywne wykorzystanie ma coraz większe znaczenie dla biznesu. Narzędzia i procedury oferowane przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO) są ważnym źródłem informacji dla przedsiębiorstw przemysłowych i komercyjnych, publicznych i prywatnych inkubatorów przedsiębiorczości, instytucji zajmujących się rozwojem badań naukowych oraz innych podmiotów wszystkich sektorów gospodarki.

Seminaria adresowane są w szczególności do przedsiębiorców, rzeczników patentowych oraz prawników, a także przedstawicieli otoczenia biznesu.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski.

Udział w seminariach jest bezpłatny na podstawie rejestracji on-line. 

Szczegółowa informacja wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora https://www.uprp.pl/roving-seminars-2018