Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w BIO International Convention w San Diego, CA 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2017-04-25 16:55:17
konferencja, biotechnologia, usa, san diego


W imieniu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Waszyngtonie oraz Biotechnology Innovation Organization zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konwencji Biotechnologicznej, której tegoroczna edycja odbędzie się w San Diego w Kalifornii, w dniach 19-22 czerwca (http://convention.bio.org/).

Jest to największe coroczne wydarzenie w branży biotechnologii na świecie. Organizatorzy sygnalizują duże zainteresowanie zacieśnieniem współpracy z Polską, nie tylko jako rynkiem zbytu dla amerykańskich produktów biotechnologicznych, ale również pod kątem bardziej zaawansowanych form współpracy pozwalających na wykorzystanie i komercjalizację osiągnięć polskich podmiotów działających w tym sektorze.

Mając na uwadze, iż sektor biotechnologii został uznany przez polski rząd za priorytetowy, w opinii placówki warto rozważyć wykorzystanie ww. forum do promocji tego sektora i wzmocnienia jego współpracy z partnerami amerykańskimi.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu Invite Letter
 

Osobą do kontaktu w tej sprawie ze strony placówki jest p. Paweł Gębski, Radca, Kierownik Wydziału Ekonomicznego (pawel.gebski@msz.gov.pl; tel. +1 202 368 4057).
Pliki do pobrania

Invite Letter
pdf | 217.35 KB
Pobierz