Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPekin - młodzi przedsiębiorcy i innowacje. Zapraszamy na konferencję.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2016-11-17 11:35:04
konferencja, pekin, chiny, młodzi przedsiębiorcy, innowacje

Pekin - młodzi przedsiębiorcy i innowacje. Zapraszamy na konferencję.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wspólnie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zachęcają młodych przedsiębiorców do udziału w globalnym szczycie G20 Young Entrepreneurs’ Alliance 2016 China Summit, który towarzyszył będzie jednej z najważniejszych w Chinach konferencji z zakresu innowacyjności „Global Innovator Conference”.

 

W trakcie trzech dni, od 8 do 10 września uczestnicy będą mieli okazję nawiązać relacje biznesowe zarówno z partnerami z Państwa Środka, jak i całego świata, wymienić doświadczenia oraz zdobyć informacje na temat oczekiwań i możliwości rozwoju działalności na rynku chińskim.

 

Koszt udziału w trzydniowej konferencji wynosi 369$. Opłata obejmuje pokrycie kosztów udziału oraz lunche w dniach 8-10 września. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o dokonanie rejestracji poprzez stronę organizatora www.g20yeachina.com. Dodatkowe informacje na temat Global Innovator Conference dostępne są na stronie: http://2016vrs.thegic.cn. Organizatorzy zapewniają pomoc w zdobyciu wizy niezbędnej do wjazdu do Chin.

 

Zachęcamy również do udziału w wydarzeniu poprzedzającym konferencję w Pekinie – spotkaniu biznesowym w formule B2B, które odbędzie się w Szanghaju w dniu 6-go września. Koszt udziału wynosi 99$.

 

Ponadto, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach przewidziała dodatkowe spotkanie w Ambasadzie RP w Pekinie dla polskich przedsiębiorców. Wszelkich dodatkowych informacji udzielają Pan Przemysław Grzywa przemyslaw@yesforeurope.eu oraz Pan Janusz Dramski jdramski@rig.katowice.pl.