Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRynek spożywczy w Chinach - szkolenie 7 marca 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2016-07-07 10:26:30
szkolenie, rynek chiński, branża spożywcza

W imieniu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. zapraszamy na całodniowe szkolenie pt. "Jak ugryźć Państwo Środka? Rynek spożywczy w Chinach". które odbędzie się w dniu 7 marca 2016r. Szkolenie poprowadzą eksperci z Chin oraz z Polski posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie wprowadzania na rynek chiński produktów z sektora spożywczego.

Chiny w dalszym ciągu pozostają największym rynkiem żywności i napojów (F&B) po wyprzedzeniu Stanów Zjednoczonych w 2011 roku. Dzięki temu rynek chiński staje się coraz atrakcyjniejszy dla marek zagranicznych, zwłaszcza w kontekście zmiany zachowań chińskich konsumentów. Mimo rozdrobnionej infrastruktury dystrybucyjnej i rosnącej konkurencji lokalnej, szanse europejskich MŚP związane ze sprzedażą produktów w Chinach będą najprawdopodobniej rosnąć.
Wzrost importu żywności i napojów jest napędzany wzrostem dochodu rozporządzalnego, ograniczoną ilością ziemi uprawnej, problemami z niedoborem wody, urbanizacją, poprawą systemów logistycznych,
rosnącymi obawami związanymi z bezpieczeństwem żywności, deprecjacją euro w stosunku do chińskiego juana, a także coraz większym apetytem na zagraniczną żywność.

  • Jak poruszać się w chińskich kanałach dystrybucji?
  • Jak wyglądają procedury certyfikacji produktów?
  • Jak znaleźć chińskiego agenta dla Twoich produktów?

Powyższe zagadnienia to tylko część z tematów, jakie zostaną poruszone podczas szkolenia. Omówione zostaną także najczęściej popełniane błędy czy poprawne przygotowanie się do delegacji biznesowej.
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. zaprasza  na  szkolenie, które będzie doskonałą okazją do poznania szeregu praktycznych informacji dotyczących eksportu produktów spożywczych do Chin.
W trakcie szkolenia osoby zainteresowane szerzej tematyką wystawienniczą będą miały okazję do zadawania pytań i uczestniczenia w interaktywnych warsztatach.

Firmy zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o rejestrację elektroniczną do 4 marca (piątek) po adresem:
www.gochina.gov.pl/export_FnB_to_China
UWAGA!!!

Część szkolenia prowadzona przez gości z Chin odbędzie się w języku angielskim!
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Szkolenie odbędzie się 7 marca (poniedziałek) w godzinach: 9:30-17:00 w Centrum Informacyjnym PAIiIZ, ul. Bagatela 12 w Warszawie i będzie prowadzone w języku angielskim i polskim.
Szczegółowy program szkolenia jest dostępny na stronie:
www.gochina.gov.pl/wydarzenia/20160307/Jak_ugryzc_Panstwo_Srodka_SZKOLENIE