Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko - Chorwackie Forum Gospodarcze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Leszek Bochner | 2016-07-07 10:27:25
forum, giełda kooperacyjna, chorwacja, współpraca


Szanowni Państwo,

 

W imieniu Konsula Honorowego Republiki Chorwacji zapraszamy polskie firmy do udziału w POLSKO-CHORWACKIM FORUM GOSPODARCZYM w Katowicach, 19 styczeń 2016 roku.

W dniach 15-29 stycznia 2016 roku w Polsce odbędą się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej. W Katowicach, w dniach 15-19 stycznia 2016 roku odbędą się eliminacje do finałów tych mistrzostw.  W eliminacjach tych będzie brał udział zespół z Chorwacji, jako jeden z kandydatów do medalu.
Korzystając z dużego zainteresowania tymi mistrzostwami przez mieszkańców Chorwacji Konsul Honorowy Republiki Chorwacji w Krakowie oragnizuje w Polsko-Chorwackie Forum Gospodarcze w Katowicach.

Forum jest skierowane głównie do małych i średnich przedsiębiorstw ze strony polskiej i chorwackiej. Na Forum w trakcie sesji plenarnej zostaną zaprezentowane możliwości i korzyści dla biznesu na rynku chorwackim i polskim.

W Forum udział wezmą specjaliści i eksperci rynku polskiego i chorwackiego. Następnie w bezpośrednich spotkaniach b2b uczestnicy Forum z obu krajów będą mogli spotkać się i rozmawiać o swoich propozycjach biznesowych.  

Do udziału w Forum zapraszamy firmy zainteresowane współpracą na rynku chorwackim, chcące uruchomić produkcję, usługi, założyć oddziały, czy też spółki prawa handlowego z różnych branż m.in metalowej, maszynowej, turystycznej, energii odnawialnej, produkcji biomasy, przemysłu drzewnego, meblarskiej, chemicznej.

Polska i Chorwacja to kraje dynamicznie rozwijające się, otwarte na wszelkiego rodzaju inwestycje na własnym terenie, dysponujące największymi funduszami unijnymi w nowej perspektywie finansowej. Korzenie słowiańskie, podobny język, znakomicie rozwijające się relacje polityczno-gospodarcze, wzrost wymiany gospodarczej w ostatnich latach otwierają dzisiaj drzwi do kontaktów gospodarczych dla wielu firm, na wielu płaszczyznach. Organizowane Polsko-Chorwackie Forum Gospodarcze będzie właśnie otwarciem takich drzwi do współpracy z biznesem polskim i chorwackim.

termin wydarzenia: 19 stycznia 2016 roku, o godz. 10:00

miejsce: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15.

W załączeniu wykaz firm chorwackich, uczestników Forum

wykaz firm chorwackich.docx

Firmy zainteresowane udziałem w Forum prosimy o kontakt z Konsulatem Republiki Chorwacji w Krakowie,

tel. +48122906510, +48602366220,

e-mail:konsulat@chorwacja.krakow.pl

 
Pliki do pobrania

wykaz firm chorwackich
docx | 61.02 KB
Pobierz